This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

İşbaşı Eğitimleri Tamamlandı.

Projemiz kapsamında gerçekleştirilen Makine ve Tasarım Teknolojisi ve Metal Teknolojisi alanı işbaşı eğitimleri Kocaeli’nde tamamlandı.

Aldıkları eğitimleri tamamlayan alan öğretmenlerimize, Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Hayati AYDIN, İMES OSB Bölge Müdürlüğü Başkan Vekili Kerim ÇOLAKOĞLU, İMES OSB Mükemmeliyet Merkezi Genel Müdürü Deniz AYGAN ve Lincoln Electric Türkiye (Askaynak) Teknik Eğitim Uzmanı Murat TAŞOCAK’ın katılımıyla sertifikaları verildi.

Önce ROKETSAN | Tuğçe KAYA BALAMAN | Akademi Müdürü

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr