This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi kurumsal kimlik dokümanları aşağıda yer almaktadır:

METEK Kurumsal Kimlik ve Görünürlük Rehberi

“Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi” Görünürlük Rehberini aşağıda yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

METEK logosunun beyaz zemin ve PNG versiyonları

“Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi” logosunun farklı versiyonlarını ile kırmızı ve beyaz zeminli logoların PDF versiyonlarını aşağıda yer alan butonlara tıklayarak indirebilirsiniz.

METEK logosunun kırmızı zemin versiyonu

“Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi” logosunun kırmızı zeminli versiyonu ile kırmızı ve beyaz zeminli logoların PDF versiyonlarını aşağıda yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

METEK logosunun ingilizce versiyonu

“Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi” logosunun ingilizce versiyonunu aşağıda yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezi Kurumsal Kimlik Kılavuzu

“Sektörel Mükemmeliyet Merkezi” Kurumsal Kimlik Kılavuzunu  aşağıda yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Yetkinlik Geliştirme Merkezi Kurumsal Kimlik Kılavuzu

“Yetkinlik Geliştirme Merkezi” Kurumsal Kimlik Kılavuzunu aşağıda yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr