This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Kalite Güvence Akreditasyon ve EQAVET İlkeleri Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi.

Mesleki ve teknik eğitimde kalite güvencesi, akreditasyon ve Mesleki Eğitim ve Öğretimde Avrupa Kalite Güvencesi (EQAVET) ilkeleri ve ağı hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı toplantı Ankara’da düzenlendi.

Toplantıya Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi müdürleri ve müdür yardımcıları, okul kalite koordinatörleri, kalite süreçlerinde aktif rol alan öğretmenler ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün kalite çalışmalarında yer alan temsilciler katıldı.

Önce İstanbul’da Öğrenme Materyali Geliştirme Eğitimi Düzenlendi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr