This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

3 Günlük Çalışma Ziyareti Almanya Frankfurt’ta Tamamlandı.

25-27 Nisan 2023 tarihleri arasında öğretmenlerin mesleki gelişimi, mesleki yabancı dil, matematik ve fen bilimleri uygulamaları ve mesleki eğitimde iş birliği örnekleri üzerine odaklanılan 3 günlük çalışma ziyareti Almanya/Frankfurt’ta tamamlandı.

Hessen eyaletindeki mesleki eğitime yönelik tüm uygulamalara yönelik kurumlar ziyaret edildi, kurumlar arası iş birliğinde iyi uygulamalar tartışıldı ve potansiyel gelişim alanlarına yönelik fikir paylaşımı yapıldı.

Önce BC2IT Projesi Eğitimleri İspanya’da Düzenlendi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr