This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Manisa’da Mesleki Yabancı Dil ve Mesleğe Uyumlu Fen ve Matematik Uygulamaları Eğitimi Tamamlandı.

Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde görev yapan Matematik, İngilizce, Fizik, Kimya ve Biyoloji öğretmenlerine yönelik olarak uygulanacak beş günlük öğretmen eğitimi programları uygulanmaya başladı.

13-17 Mart 2023 tarihleri arasında Manisa’da 48 öğretmenin katıldığı eğitimlerde öğretmenlerin yenilikçi metod ve yaklaşımlar üzerinde eğitimler alması sağlanıyor. Eğitimler aracılığıyla mesleki ve teknik eğitimde yer alan öğrencilerin alan ve ihtiyaçlarına uyumlu biçimde yenilikçi yöntem ve tekniklerle branş öğretmenlerinin desteklenmesi amaçlanıyor.

Önce Denizli’de Öz Değerlendirme Eğitimleri Toplantısı Düzenlendi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr