This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

İstanbul, Denizli, Adana, Hatay ve Kocaeli’nde Kalite Uygulamalarında Sürdürülebilirlik Toplantıları Düzenlendi.

Kalite Uygulamalarında Sürdürülebilirlik Toplantısı, mesleki ve teknik eğitim alanında kalite uygulamalarının sürdürülebilirliğini sağlamak ve Mesleki Eğitim ve Öğretimde Avrupa Kalite Güvencesi (EQAVET) Ağı’na katılımı artırmak amacıyla İstanbul, Denizli, Adana, Hatay ve Kocaeli’nde düzenleniyor.

Mesleki ve Teknik Eğitim Anadolu Lisesi yöneticileri, kalite koordinatörleri, kalite süreçlerinde aktif rol alan öğretmenler ve Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, kaliteli mesleki ve teknik eğitimin sürdürülebilirliği konusu ele alınıyor.

Önce İşbaşı Eğitimlere Ziyaret Düzenlendi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr