This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Lider Yapı Öğretmenleri Proje Kapanış Toplantısı Gerçekleştirildi.

Projemiz Hibe Bileşeni kapsamında Türkiye İnşaat Sanayicileri İşveren Sendikası (INTES) tarafından yürütülen Lider Yapı Öğretmenleri Projesi’nin kapanış toplantısı, İNTES Yönetim Kurulu Başkanı Celal KOLOĞLU, ÇSGB AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Süreyya ERKAN ve MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ’ün katımıyla 12 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşti.

Toplantıda, proje çıktıları değerlendirilirken, Proje’nin 18 aylık uygulama döneminde gerçekleştirdiği faaliyetler ve kurum katkıları da anlatıldı.

Projede emeği geçen herkese METEK III Projesi olarak teşekkür ederiz.

Önce Konya’da Kalite Uygulamalarının Değerlendirilmesi Eğitimi Düzenlendi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr