This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Denizli Ticaret Odası “Tekstil Teknolojisinde SMM Kurulması Yoluyla MTE’nin Kalitesinin Artırılması” Hibe Projesi Açılış Toplantısı Yapıldı.

METEK III Hibe Bileşeni ile desteklenen “Tekstil Teknolojisinde Sektörel Mükemmeliyet Merkezi Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Projesi” Denizli Ticaret Odası tarafından yürütülüyor. 18 ay sürecek olan Proje ile Türkiye’de 20 farklı ilden 160 tekstil teknolojisi öğretmeni ile 40 KOBİ çalışanına eğitimler verilecek. Projenin açılış toplantısı 20 Temmuz 2022 tarihinde Denizli’de düzenlendi. Programa Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman EKİCİ, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur ERDOĞAN, Denizli Merkezefendi Kaymakamı Dr.Adem Uslu ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcileri katıldı.

Önce EBSO Proje Teknik Ekibine Visual Programming Eğitimi Verildi.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr