This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

Bilişim Teknoloji Dönüşümünde Yenilikçi Yaklaşımlarla Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumlarının Kapasitelerinin Artırılması Projesi’nin Açılış Konferansı Düzenlendi.

METEK III Hibe Bileşeni kapsamında Bilişim Teknoloji Dönüşümünde Yenilikçi Yaklaşımlarla Mesleki ve Teknik Eğitim Kurumlarının Kapasitelerinin Artırılması Projesi ile hibe almaya hak kazanan Türkiye Bilişim Vakfı, Proje’nin açılış konferansını 11-13 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenledi.

Önce Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası Hibe Projesi Açılışı Yapıldı.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr