This project is financed by the European Union and Republic of Türkiye.
Bu proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Sektörel Mükemmeliyet Merkezlerinin Kurulması Yoluyla Mesleki ve Teknik Eğitimin Kalitesinin Artırılması Teknik Yardım Projesi

İşbaşı Eğitimleri | Ankara

METEK III Projesi kapsamında 21 Kasım – 2 Aralık 2022 tarihleri arasında Ankara’da Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında işbaşı eğitimi gerçekleştirilecek. Başvuru yeri: veri.meb.gov.trSon başvuru tarihi: 31/10/2022Hedef Kitle: Ankara’da görev yapan alan öğretmenleri.

İşbaşı Eğitimleri | Konya

METEK III Projesi kapsamında Konya’da 31 Ekim-11 Kasım tarihlerinde İnşaat Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Bilişim Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekan Tasarımı, İnşaat 3D Max, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanlarında işbaşı eğitimler gerçekleştirilecektir.

İşbaşı Eğitimleri | Manisa | Gaziantep | Konya

5-16 Eylül 2022 tarihlerinde Manisa, Gaziantep, Konya’da Bilişim Teknolojileri, Makine ve Tasarım Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Tekstil Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojileri alanlarında işbaşı eğitimler gerçekleştirilecektir. Son Başvuru Tarihi: 18 Ağustos 2022 Başvuru Yeri: İl Milli Eğitim Müdürlükleri*Eğitimlere sadece pilot illerdeki öğretmenlerimiz katılım sağlayacaktır.

Bu web sitesi Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti’nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu web sitesinin içeriğinden yalnızca GFA Consulting Group liderliğindeki konsorsiyum sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti’nin görüş ve tutumunu yansıtmak zorunda değildir.

İletişim

Adres: Milli Eğitim Bakanlığı, Mesleki ve Teknik Eğitim GM Emniyet Mah. Milas Sokak No 21 Teknikokullar Yenimahalle, Ankara
Telefon: +90312 213 38 50
E-posta: metek@meb.gov.tr